SEO Assistant

GDAŃSK / WARSZAWA / ZDALNIE

TWOJE ZADANIA:

W Cube do SEO podchodzimy analitycznie i kreatywnie - stale ulepszając nasz sposób działania na podstawie zmian w algorytmach, informacji od Google i wyników projektowych. Rozwijamy autorskie narzędzia i patrzymy szerzej na SEO niż inne agencje. Kładziemy także nacisk na połączenie SEO z innymi kanałami marketingu online, tak aby maksymalizować naszą skuteczność. Każdy w zespole ma głos i może rozwijać własne innowacyjne projekty, na co zapewniamy czas i wsparcie. Jeśli chcesz rozwinąć swoje skrzydła i zdobyć doświadczenie pod okiem prawdziwych ekspertów SEO - to stanowisko jest dla Ciebie :)

    Na co dzień będziesz wspierać pracę specjalistów m.in przy:
  • raportowaniu, wyciąganiu danych,
  • budowaniu i zarządzaniu zapleczami SEO,
  • pozyskiwaniu linków dochodzących,
  • poszukiwaniu nowych miejsc, z których można pozyskać linki,
  • podstawowych zadaniach z zakresu audytów SEO.

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŻELI...

  • interesujesz się pozycjonowaniem i optymalizowaniem w wyszukiwarkach internetowych oraz szeroko pojętym digital marketingiem – jesteś pewien, że chcesz się rozwijać właśnie w tych obszarach, które uznawane są najbardziej dynamiczne,
  • posiadasz umiejętność logicznego i analitycznego myślenia, umiesz wyciągać wnioski i dawać rekomendacje,
  • cechuje Cię samodzielność, terminowość i inicjatywa w działaniu,
  • jesteś dokładny, sprawnie wyłapujesz błędy i nie boisz się rozwiązywać napotkanych problemów;
  • jesteś nastawiony na współpracę i wymianę wiedzy z zespołem oraz szybko się uczysz,
  • znasz w podstawowym zakresie Excel / Google Sheets,
  • jesteś dyspozycyjny w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku.
  • Jeśli wiesz już coś na temat tych narzędzi - zgarniasz dodatkowe punkty:
    • Google Analytics, Google Search Console,
    • narzędzia SEO takie jak: Ahrefs, SEMSTORM, Screaming Frog, Surfer SEO lub podobne.

OFERUJEMY:

  • Rozwój u lidera digital marketingu obsługującego TOP marki polskie i międzynarodowe - wśród naszych Klientów są m.in.: mBank, Polpharma, Orkla Care, Provident, Invimed, Credit Agricole.
  • Będziesz członkiem doświadczonego i nagradzanego zespołu SEM, otrzymaliśmy m. in.:
    • - nagrodę Global Search Awards 2022 za kampanię Provident,
    • - nominację w European Search Awards 2021 - kampania Mollers,
    • - liczne nominacje w krajowych i międzynarodowych konkursach z kampanią Provident.
  • Tu będziesz się rozwijał. Jak?
    • Na start przechodzisz onboarding z platformą szczegółowo wprowadzająca do firmy i organizacji pracy u nas.
    • Dostajesz wsparcie Buddy'ego w okresie adaptacji.
    • Mamy dla Ciebie przygotowaną serię szkoleń oraz materiałów w bazie wiedzy, tak byś mógł jak najlepiej wdrożyć się w swoje zadania.
    • Współpracujesz z ekspertami z innych działów w teamach Klienckich: mamy in-house wszystkie działy digital: Content Marketing (bliska współpraca), Strategia, SEM (Google Premier Partner), Paid Social (Facebook Business Partner), Programmatic, Marketplace, Afiliacja, CRM i Direct Marketing – to okazja, by poznać różne obszary digitalu od strony technicznej.
    • Zestaw autorskich narzędzi analitycznych do lepszego planowania działań SEO. Autorskie panele monitoringu bazujące na realnych danych. Unikalne podejście do tworzenia treści dla naszych Klientów.
    • Mamy regularne wewnętrze spotkania („Dzielimy się wiedzą”) oraz platformę z nagranymi szkoleniami wewnętrznymi z różnych obszarów digital marketingu oraz kompetencji miękkich.
    • W zależności od wyników i tempa wdrożenia stopniowo możesz rozwijać się w dalszej perspektywie w kierunku Junior SEO Specialist, SEO Specialist a następnie Senior i Leader - wspólnie z Tobą ustalimy Twoją ścieżkę rozwojową w oparciu o Twoje talenty 😊
  • Hybrydowo lub 100% zdalnie.GDAŃSK – obok Dworca Głównego, Zieleniak.WARSZAWA - Mokotów Daleko od Mordoru. Dog-friendly office.
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy: 8-9.30 (możliwość większej elastyczności, jeśli się dogadamy 😊).
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności i doświadczenia - umowa o pracę, zlecenie lub B2B.
  • Benefity: 1 godzina w tygodniu na własny rozwój lub czas z bliskimi (w piątki kończymy wcześniej), Dzień Urodzin oraz Dzień dla Rodziny, opieka medyczna (Enel-Med) i/lub Benefit Multisport i/lub dostęp do platformy MyBenefit.

Przebieg rekrutacji:
1) Analiza aplikacji (nasz zespół bardzo uważnie analizuje nadesłane aplikacje. Sprawdzamy dopasowanie kompetencji, doświadczenia i umiejętności do specyfiki zadań i celów.
2) Wstępna rozmowa telefoniczna o Twoich doświadczeniach i oczekiwaniach.
3) Zadanie rekrutacyjne – Ty dowiadujesz się, jaki typ zadań realizowałbyś na co dzień i sprawdzasz, jak się w tym czujesz, my sprawdzamy, jak się poruszasz w tym typie zadań.
4) Rozmowa (wideo lub stacjonarna) z przełożonym oraz zadanie dla Ciebie, tak abyśmy mogli sprawdzić Twoje kompetencje w działaniu (to ważne w tak wymagającej branży). To także czas dla Ciebie - śmiało pytaj nas o wszystkie ważne dla Ciebie kwestie związane z pracą!).
5) Decyzja. Przeanalizujemy otrzymane od Ciebie informacje i poinformujemy Cię o dalszych krokach.
6) Witaj na pokładzie! Po wspólnej decyzji widzimy się w biurze na Twój pierwszy dzień :)

DOŁĄCZ DO NAS!

Jesteśmy czołową agencją digital w Polsce i strategicznym partnerem w rozwoju – zarówno biznesu naszych Klientów, jak i ludzi, którzy z nami pracują. Skutecznie wspieramy marketerów poprzez łączenie strategii digital marketingowej, zakupu mediów, analityki i technologii. Działamy na światowym poziomie, już na ponad 50 rynkach, dla takich marek jak m.in. PLL LOT, Credit Agricole, Provident, Orange i więcej. Zgarniamy przy tym najważniejsze wyróżnienia branżowe (MIXX Awards, Golden Arrow, European Performance Marketing Awards, Efekton Awards, Ekomersy i Aulery). Sukces nam smakuje.

logo LOT logo Creadit Agricole logo Santander
logo Kratki logo Cersanit logo Provident
nagrody

JAK PRACUJEMY "OD KUCHNI"?