Senior SEO Specialist / SEO Expert [GDAŃSK]

GDAŃSK

TWOJE ZADANIA:

  • kreowanie strategii wzrostu ruchu organicznego (i konwersji z tego kanału) oraz wykonywanie i koordynowanie realizację tej strategii,
  • analizowanie serwisów pod kątem technicznego SEO-zdrowia,
  • analizowanie serwisów konkurencji i ich aktywności,
  • przygotowywanie audytów i współpraca z wdrożeniowcami po stronie Klientów lub po stronie Cube Group,
  • współpraca z asystentami, contentowcami oraz wydawcami,
  • współpraca z Klientami (konsultacje, spotkania biznesowe),
  • kreowanie i rozwijanie nowych usług SEO.

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŻELI...

  • masz co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku – zdobyte w agencji SEO/SEM lub po stronie klienta
  • posiadasz zaawansowaną wiedzę w zakresie technicznego SEO, content marketingu oraz link buildingu
  • współpracowałeś/aś bezpośrednio z klientami, a nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów jest dla Ciebie przyjemnością
  • świetnie organizujesz pracę własną, koordynujesz pracę projektową oraz jesteś przy tym samodzielny/a i zorientowany/a na efekt
  • płynnie porozumiewasz się w języku angielskim
  • obsługę m.in. Google Search Console, Google Analytics, SEMSTORM, Ahrefs lub Majestic, Screaming Frog, Excel, Power Point masz w jednym palcu

OFERUJEMY:

  • nielimitowane możliwości rozwoju u lidera Digital Marketingu pracującego dla najważniejszych polskich i zagranicznych reklamodawców
  • pracę z młodymi i ambitnymi osobami, dla których branża internetowa i digital marketingowa to prawdziwa pasja
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności i doświadczenia, prywatne ubezpieczenie medyczne, kursy językowe, benefit sportowy oraz elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • przyjazne środowisko pracy oraz zespół, który tworzy rodzinną atmosferę, a jeśli chciałbyś czasem popracować w Warszawie, to mamy tam biuro :)
  • dog-friendly office
  • sporą dawkę witamin – owoce i warzywa

DOŁĄCZ DO NAS!

Jesteśmy czołową agencją digital w Polsce i strategicznym partnerem w rozwoju – zarówno biznesu naszych Klientów, jak i ludzi, którzy z nami pracują. Skutecznie wspieramy marketerów poprzez łączenie strategii digital marketingowej, zakupu mediów, analityki i technologii. Działamy na światowym poziomie, już na ponad 50 rynkach, dla takich marek jak m.in. PLL LOT, Credit Agricole, Provident, Orange i więcej. Zgarniamy przy tym najważniejsze wyróżnienia branżowe (MIXX Awards, Golden Arrow, European Performance Marketing Awards, Efekton Awards, Ekomersy i Aulery). Sukces nam smakuje.

logo LOT logo Creadit Agricole logo Santander
logo Kratki logo Cersanit logo Provident
nagrody

JAK PRACUJEMY "OD KUCHNI"?

Dodaj aktualne CV:

maks. 15 MB

*Pola obowiązkowe

Klauzula informacyjna:

  1. Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest Cube Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 99a kod pocztowy 02- 595. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką prywatności https://www.cubegroup.pl/polityka-prywatnosci
  2. Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych z którym możesz się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych - listownie na adres wskazany powyżej lub drogą elektroniczną na adres e-mail: iod@cubegroup.pl.
  3. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe, aby ocenić Twoje kwalifikacje, umiejętności potrzebne do pracy na stanowisku, na które aplikujesz i wybrać odpowiednią osobę do pracy u nas. Jeżeli wyrazisz na to zgodę, będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w przyszłych rekrutacjach.
  4. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest:
    • przepis prawa (art. 22(1) kodeksu pracy) lub przetwarzanie potrzebne do zawarcia umowy;
    • Twoja zgoda na przetwarzanie danych przekazanych w CV i w liście motywacyjnym, jeżeli przekazujesz nam dane niż wskazane w przepisach prawa oraz na przetwarzanie w celu uczestnictwa w przyszłych rekrutacjach;
  5. Twoje dane osobowe będą udostępniane pracownikom, biorącym udział w niniejszym procesie rekrutacyjnym oraz pracownikom działu HR Administratora.
  6. Twoje dane osobowe będą przechowywane tylko przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacyjnego, chyba, że wyrazisz wolę uczestniczenia w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Administratora danych przez okres zadeklarowany przez Ciebie.
  7. Masz prawo do:
    • dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
    • przenoszenia danych,
    • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Urząd Ochrony Danych Osobowych.
  8. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, jednak niewyrażenie zgody skutkuje brakiem możliwości uczestnictwa w procesie rekrutacji.
  9. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednocześnie niepodanie tych informacji spowoduje, iż otrzymane dokumenty aplikacyjne kandydatów do pracy będą usuwane.