Recruitment Trainee

WARSZAWA / GDAŃSK / ZDALNIE

TWOJE ZADANIA:

  • Wsparcie rekrutera w rekrutacjach (to będzie ok. 80% Twoich zadań)
  • Prowadzenie wstępnych rozmów telefonicznych z kandydatami z dbałością o ich pozytywne doświadczenie z procesu rekrutacji
  • Umieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych w serwisach m.in. na Biurach Karier
  • Umawianie spotkań rekrutacyjnych dla Hiring Managerów
  • Przekazywanie feedbacku dla kandydatów
  • Budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy wśród kandydatów
  • Wsparcie Działu HR w innych obszarach (to będzie ok. 20% Twoich zadań)
  • Przykładowe zadania: przygotowanie researchu we wskazanym obszarze, upload szkolenia na platformie do szkoleń wewnętrznych, wsparcie rekrutera we wdrażaniu nowego pracownika itd.

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŻELI...

  • Aktywnie interesujesz się obszarem HR i rekrutacją, chcesz zdobyć praktyczne doświadczenie w tym obszarze w branży digital, czyli jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się - potrafisz przekonać nas, że to właśnie Ciebie potrzebujemy, zarówno w Twojej aplikacji na to ogłoszenie, jak i podczas rozmowy kwalifikacyjnej, na której opowiesz nam na przykładach o swoich dotychczasowych doświadczeniach i kompetencjach
  • Jesteś studentem ostatnich lat na kierunkach takich jak: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia lub pokrewne
  • Lubisz kontakt z ludźmi: z gracją odnajdujesz się w każdej formie komunikacji: poprowadzisz sympatyczną i profesjonalną rozmowę telefoniczną, wsłuchując się w potrzeby kandydata, napiszesz zachęcającą do czytania i staranną językowo wiadomość e-mail, odnajdziesz się świetnie na videocallu i oczywiście w realu
  • Jesteś graczem zespołowym
  • Bierzesz odpowiedzialność za powierzone zadania oraz sprawnie organizujesz sobie pracę nad nimi
  • Wiesz, że jesteś dyspozycyjny min. 20 godz. w tygodniu, które w większości wypadają w przedziale godzinowym 8 - 17, poniedziałek - piątek (prosimy: podaj dyspozycyjność w polu Treść wiadomości, aplikując na ogłoszenie: liczba godzin, godziny, w których jesteś dyspozycyjny, tryb studiów)

OFERUJEMY:

  • Rozwój u lidera digital marketingu obsługującego TOP marki polskie i międzynarodowe
  • Możliwość poznania różnych obszarów digital marketingu: mamy na pokładzie ekspertów z różnych obszarów (m.in. Strategia, SEM & Social, Content Marketing, SEO, Performance, Analityka, Programmatic, E-mail Marketing), organizujemy regularne wewnętrze spotkania („Dzielimy się wiedzą”) oraz mamy platformę z nagranymi szkoleniami wewnętrznymi z różnych obszarów digital marketingu oraz kompetencji miękkich
  • Przyjazny program onboardingowy
  • Stały feedback oraz wsparcie specjalistów doświadczonych w sourcingu, rekrutacji oraz innych obszarach HR, możliwość dalszego rozwoju i awansu w zależności od Twoich wyników
  • Biuro: Warszawa lub Gdańsk hybrydowo z przewagą pracy zdalnej :) WARSZAWA – biuro Mokotów. Daleko od Mordoru. Dog-friendly. Blisko zieleni (m.in. Park Dreszera oraz Skwer im. Małkowskich). GDAŃSK – biuro obok Dworca Głównego, Zieleniak.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i preferowanego wymiaru godzinowego współpracy - umowa zlecenie
  • Benefity: opieka medyczna (Enel-Med) lub Benefit Multisport lub doładowanie na platformie MyBenefit
  • Przebieg rekrutacji: 1) Analiza aplikacji (nasz zespół bardzo uważnie analizuje nadesłane aplikacje. Sprawdzamy dopasowanie kompetencji, doświadczenia i umiejętności do specyfiki zadań i celów. 2) Wstępna rozmowa telefoniczna o Twoich doświadczeniach i oczekiwaniach. 3) Rozmowa (wideo lub stacjonarna) z przełożonym oraz zadanie dla Ciebie, tak abyśmy mogli sprawdzić Twoje kompetencje w działaniu (to ważne w tak wymagającej branży). To także czas dla Ciebie - śmiało pytaj nas o wszystkie ważne dla Ciebie kwestie związane z pracą!). 4) Decyzja. Przeanalizujemy otrzymane od Ciebie informacje i poinformujemy Cię o dalszych krokach. 5) Witaj na pokładzie! Po wspólnej decyzji widzimy się w biurze na Twój pierwszy dzień :)

DOŁĄCZ DO NAS!

Jesteśmy czołową agencją digital w Polsce i strategicznym partnerem w rozwoju – zarówno biznesu naszych Klientów, jak i ludzi, którzy z nami pracują. Skutecznie wspieramy marketerów poprzez łączenie strategii digital marketingowej, zakupu mediów, analityki i technologii. Działamy na światowym poziomie, już na ponad 50 rynkach, dla takich marek jak m.in. PLL LOT, Credit Agricole, Provident, Orange i więcej. Zgarniamy przy tym najważniejsze wyróżnienia branżowe (MIXX Awards, Golden Arrow, European Performance Marketing Awards, Efekton Awards, Ekomersy i Aulery). Sukces nam smakuje.

logo LOT logo Creadit Agricole logo Santander
logo Kratki logo Cersanit logo Provident
nagrody

JAK PRACUJEMY "OD KUCHNI"?