Recruitment & HR Specialist

WARSZAWA

TWOJE ZADANIA:

  • Interesujesz się dalszym rozwojem w rekrutacji i HR, poszerzaniem kompetencji, realizowaniem własnych pomysłów oraz czujesz, że w dynamicznej agencji digital takiej jak nasza odnajdziesz się jak ryba w wodzie? :) Jeśli chcesz razem z nami budować i rozwijać team najlepszych Talentów w obszarze Marketing & IT, to czytaj dalej
  • OBSZARY REKRUTACYJNO-ADAPTACYJNE TO BĘDZIE OK. 70% TWOICH ZADAŃ
  • Powierzymy w Twoje ręce samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na różne poziomy – będziesz poszukiwać z nami Talentów z obszaru Marketing & IT oraz odpowiadać za wszystkie etapy tych poszukiwań, m.in. analizę potrzeb w konsultacji z biznesem, rekomendację źródeł i narzędzi, redakcję ogłoszeń, selekcję aplikacji, monitoring rynku pracy itd.
  • Liczymy na to, że będziesz przy tym aktywnie wyszukiwać Kandydatów z różnorodnych źródeł (social media, portale ogłoszeniowe, direct search, headhunterzy, uczelnie wyższe, organizacje studenckie i więcej), rozwijając własną sieć kontaktów i dbając o te relacje
  • Poprowadzisz i zoptymalizujesz procesy rekrutacyjne z nastawieniem na rezultaty (KPI) i na pozytywne doświadczenie Kandydatów
  • Na co dzień będziesz budować i utrzymywać pozytywne relacje z obecnymi Pracownikami Cube Group (na każdym poziomie – od stażysty aż do managera) oraz z Partnerami
  • Będziesz współtworzyć strategię działań Employer Brandingowych oraz stworzyć efektywne narzędzia i materiały rekrutacyjne (we współpracy z naszymi Działami PR i Grafiki)
  • Ze starannością i dobrą organizacją poprowadzisz akta naszych Pracowników (m.in. umowy itd.) oraz troskliwie pokierujesz adaptacją świeżo zrekrutowanych przez Ciebie Pracowników stawiających u nas pierwsze kroki
  • POZOSTAŁE 30% TWOICH ZADAŃ TO AKTYWNY WSPÓŁUDZIAŁ W PROJEKTACH HR Z OBSZARÓW:
  • marketing rekrutacyjny i employer branding
  • komunikacja wewnętrzna
  • ewaluacja oraz rozwój naszych Pracowników
  • motywowanie, integracje, benefity itd.

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŻELI...

  • masz już min. 2 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu rekrutacji na różnorodne stanowiska i poziomy (w agencji doradztwa personalnego lub w dziale HR, najlepiej w obszarze Digital Marketing & IT) – i chętnie nam opowiesz na przykładach o odniesionych przez Ciebie sukcesach i wynikach
  • komunikacyjnie potrafisz oczarować rozmówcę, masz lekkie pióro, aktywnie budujesz i rozwijasz swoją sieć relacji, nie boisz się korzystać przy tym z potencjału social mediów
  • >chętnie poznajesz i testujesz nowe narzędzia HR, trendy, nowinki, lubisz dobry research (m.in. LinkedIn, GitHub, Stack Overflow, Google) czy sięgnięcie czasem po niestandardowe kanały
  • masz inicjatywę, chęć uczenia się, samodzielność, angażujesz się w powierzone zadania i bierzesz odpowiedzialność za nie oraz nie boisz się rozwiązywać napotkanych problemów
  • znasz angielski na poziomie średnio zaawansowanym,
  • jeśli ukończyłeś kierunki zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologię, socjologię lub pokrewne, będzie to Twój dodatkowy atut,
  • masz umiejętność logicznego i analitycznego myślenia, umiesz wyciągać wnioski i zawsze masz garść rekomendacji i własnych pomysłów,
  • sprawnie posługujesz się pakietem MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • jeśli do tego wszystkiego czujesz, że jako HR-owiec chcesz pójść dalej i poznać bardziej ten cały szeroko pojęty digital i technologię, oraz chcesz poszerzać swoją perspektywę o perspektywę biznesową i czerpać z niej, to zapewnimy Ci taką przestrzeń do rozwoju :D SERIO, SERIO!
  • OK, a jeśli czytasz to i czujesz, że nie spełniasz jeszcze części oczekiwań, ale w środku coś mówi Ci, że to jest to, to też aplikuj i przekonaj nas do siebie w formularzu (najlepiej w jakiś nieszablonowy sposób :))

OFERUJEMY:

  • Rozwój u lidera digital marketingu obsługującego TOP marki polskie i międzynarodowe – dla przykładu to my promujemy w internecie konta bankowe Credit Agricole razem z Dawidem Podsiadło, jak szukasz biletów lotniczych, to trafiasz pewnie na naszą reklamę PLL LOT, a gdy znajdujesz kod rabatowy na zakupy w dobrych sklepach internetowych, to najprawdopodobniej jest on dostarczony właśnie przez nas i naszych Klientów😉
  • Przestrzeń do rozwoju i realizacji własnych inicjatyw z obszaru Rekrutacji i HR – w działaniach będą wspierać Cię również nasz Dział PR & Marketing i Dział Grafiki, a Hiring Managerowie to osoby, które chętnie dzielą się wiedzą, odpowiedzą na Twoje wszelkie pytania i ułatwią Ci złapanie perspektywy biznesowej
  • Bliska współpraca z ekspertami od marketingu na naszym pokładzie z różnych obszarów (m.in. SEM, SEO, Content marketing, Programmatic, E-mail, Afiliacja, Analityka, Martech – projekty rekrutacyjne dotyczą m.in. właśnie wyżej wymienionych działów), którzy zarażą Cię pasją do digitalu
  • Rozwój w zakresie bieżących trendów w marketingu, w digitalu oraz w technologii itd. – a te obszary coraz silniej przenikają do branży HR i orientacja w nich pozwala rozwinąć bardziej interdyscyplinarną perspektyw
  • Kilka słów o lokalizacji:
    Warszawa - Mokotów. Dog-friendly office, u nas w biurze pogłaszczesz psa naszego CTO Fafika – obaj co dzień są na miejscu (możesz też przyprowadzić swojego 😊). Lubisz na chwilę dotlenić się spacer po parku w trakcie przerwy? Załatwione – jesteśmy blisko zieleni (m.in. Park Dreszera oraz Skwer im. Małkowskich). 😊 W pobliżu mamy piekarnie-cukiernię, aptekę i jedzonko: zjesz na miejscu np. w Thai Long (nasz Dział SEM & Social poleca), Bistro Olkuska (Dział Strategii, Grafiki i PR zachwycają się jedzeniem, winem i mega przytulną atmosferą)). A jak lubisz produkty eko, to mamy też taki hicior w pobliżu jak najprawdziwszy bazar – Bazar Olkuska, czego tam nie ma!
    Mamy też biuro w Gdańsku – obok Dworca Głównego, Zieleniak. Tu stacjonują 3 nasze działy. Ty, co prawda, będziesz pracować u nas w Warszawie, ale też możesz przez kilka dni popracować zdalnie i np. wieczorem przybić piątkę z Neptunem na Starówce, pospacerować wzdłuż Motławy (tak jak za każdym razem podczas pobytu tam robi to nasz COO Czarek) czy wsunąć gofra na molo w Sopocie :) Jeśli wybierasz pracę w Warszawie, też możesz czasem popracować zdalnie z biura w Gdańsku :)

  • Last but not least: wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności i doświadczenia - umowa B2B lub umowa o pracę, benefity: opieka medyczna (Enel-Med) i/lub Benefit Multisport i/lub nauka angielskiego; owocowe wtorki, 2 dni zdalne w miesiącu

DOŁĄCZ DO NAS!

Jesteśmy czołową agencją digital w Polsce i strategicznym partnerem w rozwoju – zarówno biznesu naszych Klientów, jak i ludzi, którzy z nami pracują. Skutecznie wspieramy marketerów poprzez łączenie strategii digital marketingowej, zakupu mediów, analityki i technologii. Działamy na światowym poziomie, już na ponad 50 rynkach, dla takich marek jak m.in. PLL LOT, Credit Agricole, Provident, Orange i więcej. Zgarniamy przy tym najważniejsze wyróżnienia branżowe (MIXX Awards, Golden Arrow, European Performance Marketing Awards, Efekton Awards, Ekomersy i Aulery). Sukces nam smakuje.

logo LOT logo Creadit Agricole logo Santander
logo Kratki logo Cersanit logo Provident
nagrody

JAK PRACUJEMY "OD KUCHNI"?

Dodaj aktualne CV:

maks. 7 MB

*Pola obowiązkowe

Klauzula informacyjna:

  1. Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest Cube Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 99a kod pocztowy 02- 595. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką prywatności https://www.cubegroup.pl/polityka-prywatnosci
  2. Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych z którym możesz się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych - listownie na adres wskazany powyżej lub drogą elektroniczną na adres e-mail: iod@cubegroup.pl.
  3. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe, aby ocenić Twoje kwalifikacje, umiejętności potrzebne do pracy na stanowisku, na które aplikujesz i wybrać odpowiednią osobę do pracy u nas. Jeżeli wyrazisz na to zgodę, będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w przyszłych rekrutacjach.
  4. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest:
    • przepis prawa (art. 22(1) kodeksu pracy) lub przetwarzanie potrzebne do zawarcia umowy;
    • Twoja zgoda na przetwarzanie danych przekazanych w CV i w liście motywacyjnym, jeżeli przekazujesz nam dane niż wskazane w przepisach prawa oraz na przetwarzanie w celu uczestnictwa w przyszłych rekrutacjach;
  5. Twoje dane osobowe będą udostępniane pracownikom, biorącym udział w niniejszym procesie rekrutacyjnym oraz pracownikom działu HR Administratora.
  6. Twoje dane osobowe będą przechowywane tylko przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacyjnego, chyba, że wyrazisz wolę uczestniczenia w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Administratora danych przez okres zadeklarowany przez Ciebie.
  7. Masz prawo do:
    • dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
    • przenoszenia danych,
    • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Urząd Ochrony Danych Osobowych.
  8. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, jednak niewyrażenie zgody skutkuje brakiem możliwości uczestnictwa w procesie rekrutacji.
  9. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednocześnie niepodanie tych informacji spowoduje, iż otrzymane dokumenty aplikacyjne kandydatów do pracy będą usuwane.