Recruitment & HR Assistant

WARSZAWA / GDAŃSK / ZDALNIE

TWOJE ZADANIA:

Interesujesz się rozwojem w rekrutacji i HR, poszerzaniem kompetencji oraz czujesz, że w dynamicznej agencji digital takiej jak nasza odnajdziesz się jak ryba w wodzie? :) Jeśli chcesz razem z nami budować i rozwijać team najlepszych Talentów w obszarze Marketing & IT, to czytaj dalej:

Będziesz odpowiedzialny za:

  • Bieżące wsparcie zespołu HR
  • Wsparcie rekrutacji i prowadzenie wstępnych rozmów telefonicznych z kandydatami z dbałością o ich pozytywne doświadczenie z procesu rekrutacji
  • Umawianie spotkań rekrutacyjnych dla Hiring Managerów
  • Wsparcie przy wdrożeniu nowych pracowników
  • Budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy wśród kandydatów
  • Wsparcie w innych projektach HR z różnych obszarów

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŻELI...

  • Aktywnie interesujesz się obszarem HR i rekrutacją, chcesz zdobyć praktyczne doświadczenie w tym obszarze w branży digital, czyli jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się - potrafisz przekonać nas, że to właśnie Ciebie potrzebujemy, zarówno w Twojej aplikacji na to ogłoszenie, jak i podczas rozmowy kwalifikacyjnej, na której opowiesz nam na przykładach o swoich dotychczasowych doświadczeniach i kompetencjach
  • Jesteś studentem ostatnich lat na kierunkach takich jak: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia lub pokrewne
  • Czujesz się jak ryba w wodzie, nawiązując i utrzymując profesjonalne relacje z ludźmi, z gracją odnajdujesz się w każdej formie komunikacji: poprowadzisz sympatyczną rozmowę telefoniczną, napiszesz zachęcającą do czytania i staranną językowo wiadomość e-mail, odnajdziesz się świetnie na videocallu i oczywiście w realu,
  • Jesteś graczem zespołowym,
  • Posiadasz ambicje i chęć do nauki i rozwoju we wskazanych obszarach oraz szybko przyswajasz nowe informacje,
  • Wykazujesz inicjatywę, samodzielność i dążenie do rezultatów, bierzesz odpowiedzialność za powierzone zadania oraz sprawnie organizujesz sobie pracę nad nimi
  • Jesteś dyspozycyjny 20-30 godz./tydz. (dopisz dyspozycyjność w polu Treść wiadomości, aplikując na ogłoszenie)
  • Jeśli masz już pierwsze doświadczenie w HR lub rekrutacji, to świetnie – będzie to Twój dodatkowy atut!

OFERUJEMY:

  • Rozwój u lidera digital marketingu obsługującego TOP marki polskie i międzynarodowe – dla przykładu to my w digitalu robiliśmy odjazdowy launch pierwszego elektrycznego car-sharingu w Warszawie Innogy Go!, promowaliśmy konta bankowe Credit Agricole razem z Dawidem Podsiadło, a gdy upolowałeś kod rabatowy na zakupy w dobrych sklepach internetowych, to prawdopodobnie był on dostarczony właśnie przez nas i naszych Klientów 😉
  • Rozwój w zakresie bieżących trendów w marketingu, w digitalu oraz w technologii itd. – a te obszary coraz silniej przenikają do branży HR i orientacja w nich pozwala rozwinąć bardziej interdyscyplinarną perspektyw
  • Praca jest możliwa z biura w WARSZAWIE, rozpatrujemy również współpracę z Gdańska lub zdalną :)
    WARSZAWA – biuro na Mokotowie. Daleko od Mordoru. Dog-friendly office, u nas w biurze pogłaszczesz psa naszego CTO Fafika – obaj co dzień są na miejscu (możesz też przyprowadzić swojego 😊). Lubisz na chwilę się dotlenić? Może spacer po parku w trakcie przerwy? Załatwione – jesteśmy blisko zieleni (m.in. Park Dreszera oraz Skwer im. Małkowskich). 😊 W pobliżu mamy piekarnię-cukiernię, aptekę i jedzonko: zjesz na miejscu np. w Thai Long (nasz Dział SEM & Social poleca), Bistro Olkuska (Dział Strategii, Grafiki i PR zachwycają się jedzeniem, winem i mega przytulną atmosferą)). A jak lubisz produkty eko, to mamy też taki hicior w pobliżu jak najprawdziwszy bazar – Bazar Olkuska, czego tam nie ma!
    GDAŃSK – biuro obok Dworca Głównego, Zieleniak. Tu stacjonują 3 nasze działy i nasza warszawska ekipa trochę im zazdrości Morza na co dzień ;) I tego, że wieczorem mogą przybić piątkę z Neptunem na Starówce, pospacerować wzdłuż Motławy (tak jak za każdym razem podczas pobytu tam robi to nasz COO Czarek) czy wsunąć gofra na molo w Sopocie :) Jeśli wybierasz pracę w Warszawie, też możesz czasem popracować zdalnie z biura w Gdańsku :)
  • Last but not least: wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności i doświadczenia - umowa zlecenie na okres 5 miesięcy, benefity: opieka medyczna (Enel-Med) i/lub Benefit Multisport;
  • Przebieg rekrutacji1) Analiza aplikacji (nasz zespół bardzo uważnie analizuje nadesłane aplikacje. Sprawdzamy dopasowanie kompetencji, doświadczenia i umiejętności do specyfiki zadań i celów. 2) Wstępna rozmowa telefoniczna z rekruterem o Twoich doświadczeniach i oczekiwaniach. 3) Rozmowa wideo lub stacjonarna z Działem HR (to także czas dla Ciebie - śmiało pytaj nas o wszystkie ważne dla Ciebie kwestie związane z pracą!). 4) Decyzja. Przeanalizujemy otrzymane od Ciebie informacje i poinformujemy Cię o dalszych krokach. 5) Witaj na pokładzie! Po wspólnej decyzji widzimy się w biurze na Twój pierwszy dzień :)

DOŁĄCZ DO NAS!

Jesteśmy czołową agencją digital w Polsce i strategicznym partnerem w rozwoju – zarówno biznesu naszych Klientów, jak i ludzi, którzy z nami pracują. Skutecznie wspieramy marketerów poprzez łączenie strategii digital marketingowej, zakupu mediów, analityki i technologii. Działamy na światowym poziomie, już na ponad 50 rynkach, dla takich marek jak m.in. PLL LOT, Credit Agricole, Provident, Orange i więcej. Zgarniamy przy tym najważniejsze wyróżnienia branżowe (MIXX Awards, Golden Arrow, European Performance Marketing Awards, Efekton Awards, Ekomersy i Aulery). Sukces nam smakuje.

logo LOT logo Creadit Agricole logo Santander
logo Kratki logo Cersanit logo Provident
nagrody

JAK PRACUJEMY "OD KUCHNI"?

Dodaj aktualne CV:

maks. 7 MB

*Pola obowiązkowe

Klauzula informacyjna:

  1. Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest Cube Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 99a kod pocztowy 02- 595. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką prywatności https://www.cubegroup.pl/polityka-prywatnosci
  2. Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych z którym możesz się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych - listownie na adres wskazany powyżej lub drogą elektroniczną na adres e-mail: iod@cubegroup.pl.
  3. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe, aby ocenić Twoje kwalifikacje, umiejętności potrzebne do pracy na stanowisku, na które aplikujesz i wybrać odpowiednią osobę do pracy u nas. Jeżeli wyrazisz na to zgodę, będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w przyszłych rekrutacjach.
  4. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest:
    • przepis prawa (art. 22(1) kodeksu pracy) lub przetwarzanie potrzebne do zawarcia umowy;
    • Twoja zgoda na przetwarzanie danych przekazanych w CV i w liście motywacyjnym, jeżeli przekazujesz nam dane niż wskazane w przepisach prawa oraz na przetwarzanie w celu uczestnictwa w przyszłych rekrutacjach;
  5. Twoje dane osobowe będą udostępniane pracownikom, biorącym udział w niniejszym procesie rekrutacyjnym oraz pracownikom działu HR Administratora.
  6. Twoje dane osobowe będą przechowywane tylko przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacyjnego, chyba, że wyrazisz wolę uczestniczenia w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Administratora danych przez okres zadeklarowany przez Ciebie.
  7. Masz prawo do:
    • dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
    • przenoszenia danych,
    • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Urząd Ochrony Danych Osobowych.
  8. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, jednak niewyrażenie zgody skutkuje brakiem możliwości uczestnictwa w procesie rekrutacji.
  9. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednocześnie niepodanie tych informacji spowoduje, iż otrzymane dokumenty aplikacyjne kandydatów do pracy będą usuwane.