PR Manager / Communications Manager

WARSZAWA

TWOJE ZADANIA:

  • tworzenie, kształtowanie i samodzielna realizacja strategii PR naszej agencji i jej marek
  • aktywne nawiązywanie, utrzymywanie i rozwój relacji z mediami
  • przygotowywanie i dystrybucja informacji prasowych oraz odpowiadanie na zapotrzebowanie zgłaszane przez dziennikarzy, pozycjonowanie naszych ekspertów w mediach i na wydarzeniach branżowych
  • zarządzanie naszymi mediami własnymi: strona WWW, social media, blog
  • przygotowywanie i redakcja contentu o tematyce digital marketingowej: artykułów, case studies, e-booków, infografik, mini-video (z grafikiem) i in.
  • ścisła współpraca z innymi pracownikami (m.in. kierownikami poszczególnych działów, zarządem, specjalistami ds. digital marketingu, grafikami itd.)
  • przygotowywanie researchu, strategii, rekomendacji, raportów i podsumowań
  • analiza, monitoring rynku, trendów, mediów
  • realizacja aktywności marketingowych firmy

JAK APLIKOWAĆ?

Jeśli masz portfolio (przykłady wybranych stworzonych przez Ciebie tekstów, notek prasowych, Twoje publikacje, formy contentu na social media itp.), którym chciałbyś się pochwalić, dołącz je do aplikacji - zapoznamy się z nim.
Portfolio możesz załączyć np.:

  • w formie linka (np. do dysku online) w treści wiadomości
  • lub spakowane razem z CV w jeden załącznik o formacie .zip, .7z lub .rar.

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŻELI...

  • masz min. 3 lata doświadczenia w samodzielnym budowaniu i realizowaniu strategii PR marek (na podobnym stanowisku w agencji PR z markami B2B lub w wewnętrznym dziale PR B2B) – i umiesz opowiedzieć na przykładach o odniesionych przez Ciebie sukcesach i wynikach
  • czujesz się jak ryba w wodzie, nawiązując i utrzymując relacje z mediami, masz wypracowane kontakty i świetnie orientujesz się w rynku medialnym
  • znasz w praktyce zagadnienia, narzędzia i najnowsze trendy PR, orientujesz się w digital marketingu, content marketingu, social mediach, interesujesz się branżą i czujesz, że PR i marketing to Twoja pasja
  • potrafisz samodzielnie zorganizować swoją pracę z nastawieniem na rezultaty, bierzesz odpowiedzialność za powierzone zadania, sprawnie podejmujesz decyzje i rozwiązujesz problemy – nawet w stresujących sytuacjach, jesteś dyspozycyjny
  • jesteś kreatywny, nie boisz się nowości, wyzwań czy kryzysów 😉
  • znasz angielski na poziomie min. B2 – tak, aby prowadzić swobodną komunikację i korespondencję
  • ukończyłeś  PR, komunikację, marketing, dziennikarstwo, filologię polską lub kierunki pokrewne (dodatkowy atut)
  • nie boisz się odrobiny techniki w codziennej pracy (np. obsługa CMS – Wordpress, monitoringu mediów, np. Newspoint, systemów mailingowych, np. Freshmail, prowadzenie mediów społecznościowych)
  • jesteś mistrzem komunikacji zarówno w słowie mówionym, jak i pisanych, lubisz tworzyć i redagować ciekawe i merytoryczne teksty, a przy tym dbasz o styl, wszystkie "rz/ż", "ó/u" itd. i nie zapominasz przy tym o przecinkach ;)

to właśnie Ciebie szukamy!

OFERUJEMY:

  • nielimitowane możliwości rozwoju u lidera Digital Marketingu pracującego dla najważniejszych polskich i zagranicznych reklamodawców
  • pracę z młodymi i ambitnymi osobami, dla których branża internetowa i digital marketingowa to prawdziwa pasja
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności i doświadczenia, prywatne ubezpieczenie medyczne, kursy językowe, benefit sportowy oraz elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • przyjazne środowisko pracy – w centrum, a nie w „Mordorze” – oraz zespół, który tworzy rodzinną atmosferę, a jeśli chciałbyś czasem popracować w Gdańsku, to mamy tam biuro :)
  • dog-friendly office
  • sporą dawkę witamin – owoce i warzywa

DOŁĄCZ DO NAS!

Jesteśmy czołową agencją digital w Polsce i strategicznym partnerem w rozwoju – zarówno biznesu naszych Klientów, jak i ludzi, którzy z nami pracują. Skutecznie wspieramy marketerów poprzez łączenie strategii digital marketingowej, zakupu mediów, analityki i technologii. Działamy na światowym poziomie, już na ponad 50 rynkach, dla takich marek jak m.in. PLL LOT, Credit Agricole, Provident, Orange i więcej. Zgarniamy przy tym najważniejsze wyróżnienia branżowe (MIXX Awards, Golden Arrow, European Performance Marketing Awards, Efekton Awards, Ekomersy i Aulery). Sukces nam smakuje.

logo LOT logo Creadit Agricole logo Santander
logo Kratki logo Cersanit logo Provident
nagrody

JAK PRACUJEMY "OD KUCHNI"?

Dodaj aktualne CV:

maks. 15 MB

*Pola obowiązkowe

Klauzula informacyjna:

  1. Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest Cube Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 99a kod pocztowy 02- 595. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką prywatności https://www.cubegroup.pl/polityka-prywatnosci
  2. Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych z którym możesz się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych - listownie na adres wskazany powyżej lub drogą elektroniczną na adres e-mail: iod@cubegroup.pl.
  3. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe, aby ocenić Twoje kwalifikacje, umiejętności potrzebne do pracy na stanowisku, na które aplikujesz i wybrać odpowiednią osobę do pracy u nas. Jeżeli wyrazisz na to zgodę, będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w przyszłych rekrutacjach.
  4. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest:
    • przepis prawa (art. 22(1) kodeksu pracy) lub przetwarzanie potrzebne do zawarcia umowy;
    • Twoja zgoda na przetwarzanie danych przekazanych w CV i w liście motywacyjnym, jeżeli przekazujesz nam dane niż wskazane w przepisach prawa oraz na przetwarzanie w celu uczestnictwa w przyszłych rekrutacjach;
  5. Twoje dane osobowe będą udostępniane pracownikom, biorącym udział w niniejszym procesie rekrutacyjnym oraz pracownikom działu HR Administratora.
  6. Twoje dane osobowe będą przechowywane tylko przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacyjnego, chyba, że wyrazisz wolę uczestniczenia w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Administratora danych przez okres zadeklarowany przez Ciebie.
  7. Masz prawo do:
    • dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
    • przenoszenia danych,
    • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Urząd Ochrony Danych Osobowych.
  8. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, jednak niewyrażenie zgody skutkuje brakiem możliwości uczestnictwa w procesie rekrutacji.
  9. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednocześnie niepodanie tych informacji spowoduje, iż otrzymane dokumenty aplikacyjne kandydatów do pracy będą usuwane.