OPERATIONS ASSISTANT (Asystent ds. obsługi rozliczeń i kampanii)

WARSZAWA / GDAŃSK / Zdalnie

TWOJE ZADANIA:

Team Publishing & Innovations to jeden z najważniejszych w agencji Cube Group. Realizuje kampanie digital performance dla naszych Klientów (mBank, Provident, Vectra, Smyk, Vistula, Wólczanka, RTV Euro AGD i więcej), rozwija naszą technologię marketingową, narzędzia i systemy oraz stale buduje i rozwija naszą bazę Wydawców (od wydawców technologicznych aż po blogerów i influencerów) – wszystko po to, by zapewnić naszym Klientom jak najlepsze efekty kampanii. Ściśle współpracuje przy tym z marketerami po stronie Klienta oraz z członkami innych zespołów jak np. Client Service, Analityka, Technologia czy Finanse. Do wsparcia naszego teamu potrzebujemy osoby, która będzie wspierać naszych Opiekunów Klienta (Account Managerów) w kontakcie z Klientami i wydawcami, raportowaniu oraz przygotowywaniu materiałów - czyli właśnie Ciebie!

 • na co dzień najczęściej będziesz pracował na comiesięcznych raportach ze zrealizowanych kampanii digital marketingowych dla naszych Klientów (w Twoich obowiązkach będą m.in. weryfikacja, czy raport został wysłany, wprowadzanie do systemu, rozliczanie działań, potwierdzanie rozliczeń z naszymi opiekunami Klienta)
 • będziesz odpowiadał za telefoniczną i mailową obsługę Klienta dotyczącą raportów oraz obsługę zapytań wydawców dotyczącą rozliczeń;
 • będziesz również realizował techniczno-administracyjne czynności w kampaniach prowadzonych przez naszych Opiekunów Klienta: wgrywanie materiałów promocyjnych do kampanii naszych Klientów, przygotowywanie materiałów do kampanii mailingowych, weryfikacja aktualności informacji w systemie (tj. sprawdzanie dostępnych kampanii, ich opisów, dostępności dla wydawców itd.), zbieranie ofert promocyjnych od Klientów.

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŻELI...

 • masz za sobą pierwsze doświadczenie w pracy jako Asystent lub Młodszy Specjalista ds. obsługi Klienta biznesowego lub indywidualnego, np. w sklepie e-commerce lub call center (lub chciałbyś takie doświadczenie zdobyć właśnie u nas) – potrafisz przy tym skutecznie przekonać nas, że to właśnie Ciebie potrzebujemy, zarówno w Twojej aplikacji na to ogłoszenie, jak i podczas rozmowy kwalifikacyjnej, na której opowiesz nam na przykładach o swoich dotychczasowych doświadczeniach i kompetencjach;
 • jesteś bardzo komunikatywny i czujesz się jak ryba w wodzie, nawiązując i utrzymując profesjonalne relacje z Klientami biznesowymi: nie boisz się chwycić za telefon i poprowadzić profesjonalną rozmowę telefoniczną, napiszesz zachęcającą do czytania i staranną językowo wiadomość e-mail;
 • umiesz samodzielnie i efektywnie zaplanować sobie pracę, tak aby w terminie dostarczyć raporty, materiały do kampanii i rozesłać maile;
 • bierzesz odpowiedzialność za powierzone zadania oraz sprawnie reagujesz na napotykane przeszkody;
 • jesteś dokładny i sumienny;
 • znasz Excela na poziomie podstawowym.

OFERUJEMY:

 • rozwój u lidera digital marketingu obsługującego TOP marki polskie i międzynarodowe – dla przykładu to my w digitalu robiliśmy odjazdowy launch pierwszego elektrycznego car-sharingu w Warszawie Innogy Go!, promowaliśmy konta bankowe Credit Agricole razem z Dawidem Podsiadło, a gdy upolowałeś kod rabatowy na zakupy w dobrych sklepach internetowych, to prawdopodobnie był on dostarczony właśnie przez nas i naszych Klientów 😉
 • stały dostęp do pasjonatów i ekspertów digital marketingu oraz wymianę wiedzy: mamy regularne wewnętrze spotkania („Dzielimy się wiedzą”) oraz platformę z nagranymi szkoleniami wewnętrznymi z różnych obszarów digital marketingu oraz kompetencji miękkich (90% naszych pracowników potwierdza, że członkowie zespołu pomagają sobie nawzajem, wymieniają wiedzę i doświadczenia; dane: ankieta wewnętrzna), współpraca z ekspertami z pozostałych obszarów (m.in. Strategia, SEM & Social, Content Marketing, SEO, Performance, Analityka, Programmatic, E-mail Marketing);
 • dobrą i rozwojową atmosferę pracy z zespołem i przełożonym (97% naszych pracowników ceni sobie wiedzę ekspercką przełożonego, jego wsparcie w rozwiązywaniu problemów oraz relacje z nim; 92% naszych pracowników ceni sobie atmosferę u nas; 89% ceni to, że otrzymuje informacje zwrotne od przełożonego i wskazówki do rozwoju; 90% potwierdza, że ma możliwość proponowania własnych rozwiązań i pomysłów w pracy; dane: ankieta wewnętrzna)
 • jasne zadania, cele i zasady ewaluacji (min. raz w roku spotkanie ewaluacyjne z przełożonym), możliwość szybkiego awansu zależnego od Twoich wyników w pracy 
 • praca jest możliwa z biura w WARSZAWIE lub GDAŃSKU w trybie hybrydowym z przewagą pracy zdalnej, rozpatrujemy również współpracę 100% zdalną z dowolnego miejsca w Polsce:)

  WARSZAWA – biuro Mokotów. Daleko od Mordoru. Dog-friendly. Blisko zieleni (m.in. Park Dreszera oraz Skwer im. Małkowskich)

 • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy: 8-9.30 (możliwość większej elastyczności, jeśli się dogadamy :))
 • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności i doświadczenia - umowa o pracę lub umowa zlecenie
 • wsparcie w pierwszych miesiącach adaptacji
 • benefity: opieka medyczna (Enel-Med) lub Benefit Multisport lub doładowanie na platformie MyBenefit
 • przebieg rekrutacji: 1) Analiza aplikacji (nasz zespół bardzo uważnie analizuje nadesłane aplikacje. Sprawdzamy dopasowanie kompetencji, doświadczenia i umiejętności do specyfiki zadań i celów. 2) Wstępna rozmowa telefoniczna o Twoich doświadczeniach i oczekiwaniach. 3) Rozmowa (wideo lub stacjonarna) z przełożonym oraz zadanie dla Ciebie, tak abyśmy mogli sprawdzić Twoje kompetencje w działaniu (to ważne w tak wymagającej branży). To także czas dla Ciebie - śmiało pytaj nas o wszystkie ważne dla Ciebie kwestie związane z pracą!). 4) Decyzja. Przeanalizujemy otrzymane od Ciebie informacje i poinformujemy Cię o dalszych krokach. 5) Witaj na pokładzie! Po wspólnej decyzji widzimy się w biurze na Twój pierwszy dzień :)

DOŁĄCZ DO NAS!

Jesteśmy czołową agencją digital w Polsce i strategicznym partnerem w rozwoju – zarówno biznesu naszych Klientów, jak i ludzi, którzy z nami pracują. Skutecznie wspieramy marketerów poprzez łączenie strategii digital marketingowej, zakupu mediów, analityki i technologii. Działamy na światowym poziomie, już na ponad 50 rynkach, dla takich marek jak m.in. PLL LOT, Credit Agricole, Provident, Orange i więcej. Zgarniamy przy tym najważniejsze wyróżnienia branżowe (MIXX Awards, Golden Arrow, European Performance Marketing Awards, Efekton Awards, Ekomersy i Aulery). Sukces nam smakuje.

logo LOT logo Creadit Agricole logo Santander
logo Kratki logo Cersanit logo Provident
nagrody

JAK PRACUJEMY "OD KUCHNI"?

DOŁĄCZ DO NAS!

APLIKUJ

Dodaj aktualne CV:

maks. 7 MB

*Pola obowiązkowe

Klauzula informacyjna:

 1. Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest Cube Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 99a kod pocztowy 02- 595. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką prywatności https://www.cubegroup.pl/polityka-prywatnosci
 2. Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych z którym możesz się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych - listownie na adres wskazany powyżej lub drogą elektroniczną na adres e-mail: iod@cubegroup.pl.
 3. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe, aby ocenić Twoje kwalifikacje, umiejętności potrzebne do pracy na stanowisku, na które aplikujesz i wybrać odpowiednią osobę do pracy u nas. Jeżeli wyrazisz na to zgodę, będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w przyszłych rekrutacjach.
 4. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest:
  • przepis prawa (art. 22(1) kodeksu pracy) lub przetwarzanie potrzebne do zawarcia umowy;
  • Twoja zgoda na przetwarzanie danych przekazanych w CV i w liście motywacyjnym, jeżeli przekazujesz nam dane niż wskazane w przepisach prawa oraz na przetwarzanie w celu uczestnictwa w przyszłych rekrutacjach;
 5. Twoje dane osobowe będą udostępniane pracownikom, biorącym udział w niniejszym procesie rekrutacyjnym oraz pracownikom działu HR Administratora.
 6. Twoje dane osobowe będą przechowywane tylko przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacyjnego, chyba, że wyrazisz wolę uczestniczenia w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Administratora danych przez okres zadeklarowany przez Ciebie.
 7. Masz prawo do:
  • dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
  • przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie,
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Urząd Ochrony Danych Osobowych.
 8. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, jednak niewyrażenie zgody skutkuje brakiem możliwości uczestnictwa w procesie rekrutacji.
 9. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednocześnie niepodanie tych informacji spowoduje, iż otrzymane dokumenty aplikacyjne kandydatów do pracy będą usuwane.