DLACZEGO
CUBE GROUP?

Idziemy jak burza, wiec szukamy nowych talentów! Osób, które nigdy nie stoją w miejscu, uwielbiają wygrywać i kochają digital. Jeśli chcesz z nami współtworzyć rynek reklamy internetowej, to jesteśmy dla Ciebie!

Jesteśmy czołową agencją digital w Polsce i strategicznym partnerem w rozwoju – zarówno biznesu naszych Klientów, jak i ludzi, którzy z nami pracują. Skutecznie wspieramy marketerów poprzez łączenie strategii digital marketingowej, zakupu mediów, analityki i technologii. Działamy na światowym poziomie, już na ponad 50 rynkach, dla takich marek jak m.in. PLL LOT, Credit Agricole, Provident, Orange i więcej. Zgarniamy przy tym najważniejsze wyróżnienia branżowe (MIXX Awards, Golden Arrow, European Performance Marketing Awards, Efekton Awards, Ekomersy i Aulery). Sukces nam smakuje.

logo LOT logo Creadit Agricole logo Santander
logo Kratki logo Cersanit logo Provident
nagrody

CO OFERUJEMY?

Doświadczona kadra managerska


Współpraca z liderami digital marketingu dzielącymi się wiedzą ekspercką

Praca dla topowych marek


Reklamodawcy działający na rynku polskim i globalnym

Udział w strategicznych projektach agencji


Przestrzeń do rozwoju i realizacji własnych inicjatyw

Rozwój i wiedza


Know-how z bieżących trendów w digitalu (m.in. szkolenia)

Elastyczny Zarząd


Szybko podejmujemy decyzje i jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły

Praca z ciekawymi ludźmi


Lubimy się i zawodowo, i prywatnie. Wspieramy się w pracy. Mamy wspólne pasje

Praca w biurze na Mokotowie


Zielona strefa parków i skwerów, do której łatwiej dojechać niż do „Mordoru”

Benefity:


Opieka medyczna, multisport, owocowe wtorki, elastyczne godziny rozpoczęcia pracy, praca zdalna

JAK PRACUJEMY "OD KUCHNI"?

JAKI JEST NASZ ZESPÓŁ
I CO CENI W CUBE GROUP?

Ewa Bender

Ewa Bender

digital strategy manager


Wybrałam Cube Group, bo chciałam poszerzyć swoją wiedzę na temat performance marketingu. Przeszłam drogę od Juniora przez Accounta, aż po Stratega - zdobyłam sporo cennego doświadczenia i dostałam fajną szansę na rozwój. Bardzo podoba mi się Cube’owe podejście dog-friendly office. Dzięki temu w pracy może towarzyszyć mi mój pies Pluto, który oprócz głasków ze strony całej załogi ceni sobie również spacery po okolicznych parkach

Anna Gromańska

Anna Gromańska

publishing&innovations director


W Cube Group rozwijam i wdrażam innowacyjne technologie wspierające data-driven marketing (m.in. umożliwiające cross-devicetracking, analitykę customer journey oraz modelowanie atrybucji i deduplikację), a także optymalizuję współpracę wydawców realizujących działania dla największych marek. A to wszystko robię razem z moim niesamowicie kreatywnym i pozytywnym zespołem, który w miarę wyzwań stale poszerzamy o nowe talenty :) W Cube Group najbardziej lubię możliwość angażowania się we wszystkie projekty, które są dla mnie ważne, oraz otwartość na innowację. Poza tym Cube Group to ludzie i… ich psy! Mamy dog-friendly office, gdzie czasem można spotkać nasze pupile.

Emilia Abramowicz

Emilia Abramowicz

account manager


W marketingu pracuję już 5 lat i najbardziej lubię to, że nie jest to monotonne zajęcie. Dużo się dzieje, branża bardzo się rozwija i czuję, że ja wraz z nią. Jest przy tym mnóstwo wyzwań każdego dnia. Dodatkowo jest to dla mnie bardzo ważne: aby w pracy czuć się swobodnie, nie bać się pytać, czerpać od innych wiedzę i komunikować się, aby realizowane projekty były jak najlepsze. Tak właśnie dzieje się w Cube :)

DOŁĄCZ DO NAS!

APLIKUJ

Dodaj aktualne CV:

maks. 15 MB

*Pola obowiązkowe

Klauzula informacyjna:

 1. Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest Cube Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 99a kod pocztowy 02- 595. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką prywatności https://www.cubegroup.pl/polityka-prywatnosci
 2. Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych z którym możesz się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych - listownie na adres wskazany powyżej lub drogą elektroniczną na adres e-mail: iod@cubegroup.pl.
 3. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe, aby ocenić Twoje kwalifikacje, umiejętności potrzebne do pracy na stanowisku, na które aplikujesz i wybrać odpowiednią osobę do pracy u nas. Jeżeli wyrazisz na to zgodę, będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w przyszłych rekrutacjach.
 4. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest:
  • przepis prawa (art. 22(1) kodeksu pracy) lub przetwarzanie potrzebne do zawarcia umowy;
  • Twoja zgoda na przetwarzanie danych przekazanych w CV i w liście motywacyjnym, jeżeli przekazujesz nam dane niż wskazane w przepisach prawa oraz na przetwarzanie w celu uczestnictwa w przyszłych rekrutacjach;
 5. Twoje dane osobowe będą udostępniane pracownikom, biorącym udział w niniejszym procesie rekrutacyjnym oraz pracownikom działu HR Administratora.
 6. Twoje dane osobowe będą przechowywane tylko przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacyjnego, chyba, że wyrazisz wolę uczestniczenia w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Administratora danych przez okres zadeklarowany przez Ciebie.
 7. Masz prawo do:
  • dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
  • przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie,
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Urząd Ochrony Danych Osobowych.
 8. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, jednak niewyrażenie zgody skutkuje brakiem możliwości uczestnictwa w procesie rekrutacji.
 9. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednocześnie niepodanie tych informacji spowoduje, iż otrzymane dokumenty aplikacyjne kandydatów do pracy będą usuwane.