Home > Kariera > Junior SEM Specialist

Junior SEM Specialist

#WARSZAWA / ZDALNIE

TWOJE ZADANIA:

  • wsparcie tworzenia strategii, planowania, prowadzenia oraz optymalizacji kampanii w wyszukiwarkach (głównie Google Ads) i sieciach reklamowych dla Klientów agencji
  • monitoring kampanii wg wyznaczonych KPIs, przygotowywanie raportów i analiz kampanii z rekomendacjami
  • budowanie pozytywnych relacji z Klientami: wsparcie zespołu w udzielaniu konsultacji, prowadzeniu prezentacji, współuczestnictwo w spotkaniach biznesowych oraz przygotowywaniu ofert dla Klientów potencjalnych
  • śledzenie najnowszych rozwiązań w digital marketingu i SEM oraz implementacja ich
  • bliska współpraca z całym zespołem Klienckich, tj. ekspertami z innych działów (m.in. Paid Social, Strategia, Client Service, Analityka, Programmatic itd.).

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŻELI…

  • masz już za sobą pierwsze doświadzenia z Google Ads
  • wiesz, czym jest: sieć wyszukiwania, słowa kluczowe oraz potrafisz policzyć: CTR, CPM, CPV, koszt konwersji
  • posiadasz umiejętność logicznego i analitycznego myślenia, umiesz wyciągać wnioski i dawać rekomendacje
  • sprawnie posługujesz się pakietem MS Office (Excel – formuły, tabele przestawne – warunek konieczny; PowerPoint)
  • pisanie tekstów reklamowych nie jest dla Ciebie koniecznym obowiązkiem, ale okazją do pokazania kreatywności i dogłębnego zrozumienia komunikacji marki
  • znasz język angielski na poziomie B2
  • umiesz i lubisz pracować z ludźmi, jesteś nastawiony na budowanie długotrwałych relacji z Klientami oraz na współpracę z zespołem ekspertów z innych działów agencji,
  • masz inicjatywę, dobrze organizujesz pracę własną, angażujesz się w powierzone zadania, bierzesz odpowiedzialność za rezultaty i nie boisz się rozwiązywać napotkanych problemów.

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii Facebook Ads
  • studia na kierunkach: marketing, zarządzanie, ekonomię, matematykę, metody ilościowe w ekonomii i systemy informacyjne lub podobne

OFERUJEMY:

  • Rozwój u lidera digital marketingu obsługującego TOP marki polskie i międzynarodowe, m.in. z branż: finanse, medyczna, e-commerce.
  • Doświadczony i nagradzany w branżowych konkursach zespół pasjonatów i ekspertów SEM– jesteśmy w gronie najlepszych partnerów strategicznych Google i mamy status Google Premier Partner (mamy unikalny dostęp do wersji Beta różnych narzędzi i możliwości Google Marketing Platform, unikalny dostęp do konkretnych statystyk Google, by na bieżąco śledzić zmieniające się zachowania konsumentów i trendy branżowe, zaproszenia na zamknięte webinary i szkolenia online i stałą pomoc opiekunów Google).
  • Twój rozwój: na start przechodzisz onboarding z platformą szczegółowo wprowadzającą do firmy i organizacji pracy u nas. Następnie pod okiem doświadczonych specjalistów z naszego działu realizujesz przydzielone zadania Klienckie i na bieżąco dostajesz feedback do nich, stopniowo usamodzielniasz się i dostajesz bardziej złożone oraz samodzielne zadania. Jasne zadania, cele i zasady ewaluacji (min. raz w roku spotkanie ewaluacyjne z przełożonym), w zależności od tempa Twojego wdrożenia i wyników możliwość rozwoju w kierunku SEM Specjalisty.
  • 100% zdalnie lub hybrydowo (WARSZAWA – Mokotów. Daleko od Mordoru, dog-friendly office.)
  • możliwość elastycznego rozpoczęcia pracy: 8-9.30
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności i doświadczenia – umowa o pracę, zlecenie lub B2B
  • benefity: 1 godzina w tygodniu na własny rozwój lub czas z bliskimi (w piątki kończymy wcześniej), Dzień Urodzin oraz Dzień dla Rodziny, opieka medyczna (Enel-Med) i/lub Benefit Multisport i/lub dostęp do platformy MyBenefit

Przebieg rekrutacji:

  1. Analiza aplikacji (nasz zespół bardzo uważnie analizuje nadesłane aplikacje. Sprawdzamy dopasowanie kompetencji, doświadczenia i umiejętności do specyfiki zadań i celów.
  2. Wstępna rozmowa telefoniczna z HR o Twoich doświadczeniach i oczekiwaniach
  3. Zadanie.
  4. Rozmowa wideo lub stacjonarna z liderami działu i HR (to także czas dla Ciebie – śmiało pytaj nas o wszystkie ważne dla Ciebie kwestie związane z pracą!).
  5. Możliwa dodatkowa rozmowa zapoznawcza z zespołem (opcjonalnie)
  6. Decyzja. Przeanalizujemy otrzymane od Ciebie informacje i poinformujemy Cię o dalszych krokach.
  7. Witaj na pokładzie! Po wspólnej decyzji widzimy się w biurze na Twój pierwszy dzień 🙂

DOŁĄCZ DO NAS!

Jesteśmy czołową agencją digital w Polsce i strategicznym partnerem w rozwoju – zarówno biznesu naszych Klientów, jak i ludzi, którzy z nami pracują. Skutecznie wspieramy marketerów poprzez łączenie strategii digital marketingowej, zakupu mediów, analityki i technologii. Działamy na światowym poziomie dla takich marek jak m.in. mBank, Vectra, Polpharma, Credit Agricole, Innogy i więcej. Zgarniamy przy tym najważniejsze wyróżnienia branżowe (Effie, MIXX Awards, Golden Arrow, European Performance Marketing Awards, Performance Marketing Diamonds, Efekton Awards, Ekomersy i Aulery). Sukces nam smakuje.

Mbank
Vectra
Polpharma
Credit Agricole
Kratki
Provident
Nagrody

JAK PRACUJEMY „OD KUCHNI”?

Wszystkie prawa zastrzeżone. Cube Group 2010 – 2022

Polityka Prywatności