Digital Sales Specialist / New Business Manager

WARSZAWA / Zdalnie

TWOJE ZADANIA:

    W Cube Group uwalniamy potencjał marek w digitalu, a nasz Dział New Business dba właśnie o to, abyśmy oferowali Klientom dopasowane i skuteczne strategie wzrostu w oparciu o strategiczne, mediowe, analityczne i technologiczne kompetencje naszych 100 ekspertów na pokładzie.
  • nawiązywanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z Klientami (agencje i domy mediowe),
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • przygotowywanie ofert oraz prezentacji dla Klientów,
  • nieustanne doskonalenie wiedzy z zakresu performance marketingu.

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŻELI...

  • posiadasz min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku po stronie np. sieci afiliacyjnej lub wydawcy w obsłudze Klientów agencyjnych - warunek konieczny
  • umiesz negocjować win-win, jesteś proaktywny i potrafisz wpływać na rozwój biznesu,
  • z łatwością nawiązujesz i rozwijasz długofalowo relacje z Klientami,
  • potrafisz efektywnie zarządzać swoim czasem,
  • wykazujesz inicjatywę, samodzielność i dążenie do rezultatów, bierzesz odpowiedzialność za powierzone zadania oraz sprawnie rozwiązujesz problemy,
  • masz otwarty umysł i poczucie humoru.

OFERUJEMY:

  • pracę dla TOPowych marek z Polski i ze świata
  • zgrany zespół (New Business & Strategia & Client Service) oraz bliską współpracę w interdyscyplinarnych zespołach Klienckich (m.in. Creative, SEM, Paid Social, SEO, Content, CRM, Programmatic, Marketplace i więcej,
  • wsparcie Budd'iego oraz autorski program onboardingowy dostosowany do pracy w systemie zdalnym, który pomoże Ci się wdrożyć, poznać współpracowników, sposób organizacji pracy i nasze podejście do digitalu
  • jasne zadania, cele i zasady ewaluacji (min. raz w roku spotkanie ewaluacyjne z przełożonym), możliwość awansu w kierunku: Digital Sales Specialist --> Senior --> Expert -->Leader
  • będziesz się uczyć od najlepszych w branży, pasjonatów i wielokrotnie nagradzanych ekspertów digital marketingu:
    • jesteśmy wśród 3% partnerów Google w Polsce wyróżnionych w 2022 roku statusem Google Partner Premium
    • od lat zgarniamy nagrody branżowe w tym: Effie, MIXX Awards, Golden Arrow, European Performance Marketing Awards, Performance Marketing Diamonds, Efekton Awards, Ekomersy i Aulery
    • regularnie edukujemy rynek i dzielimy się naszą wiedzą, organizując webinary, piszą eksperckie teskty i występując na największych konferencjach branżowych
  • praca jest możliwa z biura w WARSZAWIE w trybie hybrydowym z przewagą pracy zdalnej, rozpatrujemy również współpracę 100% zdalną z dowolnego miejsca w Polsce:)
    WARSZAWA – biuro Mokotów. Daleko od Mordoru. Dog-friendly office. Blisko zieleni (m.in. Park Dreszera oraz Skwer im. Małkowskich).
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy: 8-9.30
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności i doświadczenia - podstawa + system premiowy/umowa B2B lub umowa o pracę
  • benefity: 1 godzina w tygodniu na własny rozwój lub czas z bliskimi (w piątki kończymy wcześniej), Dzień Urodzin oraz Dzień dla Rodziny, opieka medyczna (Enel-Med) i/lub Benefit Multisport i/lub dostęp do platformy MyBenefit
Przebieg rekrutacji:
  • Analiza aplikacji (nasz zespół bardzo uważnie analizuje nadesłane aplikacje. Sprawdzamy dopasowanie kompetencji, doświadczenia i umiejętności do specyfiki zadań i celów.
  • Wstępna rozmowa telefoniczna o Twoich doświadczeniach i oczekiwaniach.
  • Rozmowa (wideo lub stacjonarna) z przełożonym oraz zadanie dla Ciebie, tak abyśmy mogli sprawdzić Twoje kompetencje w działaniu (to ważne w tak wymagającej branży). To także czas dla Ciebie - śmiało pytaj nas o wszystkie ważne dla Ciebie kwestie związane z pracą!).
  • Zadanie rekrutacyjne (dostajesz próbkę codziennej pracy u nas a my weryfikujemy jak odnajdziesz się w codziennych zadaniach na tym stanowisku.
  • Decyzja. Przeanalizujemy otrzymane od Ciebie informacje i poinformujemy Cię o dalszych krokach.
  • Witaj na pokładzie! Po wspólnej decyzji widzimy się w biurze na Twój pierwszy dzień :)

DOŁĄCZ DO NAS!

Jesteśmy czołową agencją digital w Polsce i strategicznym partnerem w rozwoju – zarówno biznesu naszych Klientów, jak i ludzi, którzy z nami pracują. Skutecznie wspieramy marketerów poprzez łączenie strategii digital marketingowej, zakupu mediów, analityki i technologii. Działamy na światowym poziomie, już na ponad 50 rynkach, dla takich marek jak m.in. PLL LOT, Credit Agricole, Provident, Orange i więcej. Zgarniamy przy tym najważniejsze wyróżnienia branżowe (MIXX Awards, Golden Arrow, European Performance Marketing Awards, Efekton Awards, Ekomersy i Aulery). Sukces nam smakuje.

logo LOT logo Creadit Agricole logo Santander
logo Kratki logo Cersanit logo Provident
nagrody

JAK PRACUJEMY "OD KUCHNI"?