Digital Analyst (Stały Współpracownik)

WARSZAWA / GDAŃSK / Zdalnie

TWOJE ZADANIA:

W Cube Group szukamy ekspertów Web Analityki do współpracy przy konkretnych zadaniach z obszaru analityki. Oferujemy stałą, elastyczną współpracę do wspólnego ustalenia – w zależności od tego, ile czasu możesz poświęcić tygodniowo lub ad hoc.

Poniżej znajdziesz listę 3 kluczowych dla nas tematów oraz 2 dodatkowe, w które możesz się zaangażować.

Nie musisz być ekspertem we wszystkich :)

Daj znać, które z tych zagadnień jest dla Ciebie najciekawszy i to o nim porozmawiajmy!

Najważniejsze projekty:

  • Wdrożenie Google Tag Managera
    • Podpięcie tagów, eventów czy reguł według wytycznych. Głównie na potrzeby wdrożenia Google Analytics 4 i Consent Mode
  • Wdrożenie Google Analytics 4 (w oparciu o szablon best practices)
    • Podpięcie tagów w Google Tag Manager
    • Dodanie wymiarów i danych niestandardowych
    • Synchronizacja z zewnętrznymi aplikacjami
    • Kompleksowa konfiguracja kont
  • Wdrożenie Consent Mode
    • Konfiguracja Szablonu
    • Konfiguracja tagów w Google Tag Manager
    • Walidacja

Dodatkowe projekty:

  • Zaawansowane wykorzystanie Google Data Studio do budowania raportów – będziesz potrzebował zaawansowanej znajomości standardów wizualizacji danych
  • Wsparcie zespołu w budowaniu Data Warehouse – musisz bardzo dobrze znać BigQuery oraz SQL

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŻELI...

  • Bardzo dobrze znasz Google Tag Manager
  • Świetnie sobie radzisz z Consent Mode
  • Po Google Analytics poruszasz się z zamkniętymi oczami :)
  • Pracowałeś w SQL i Google Big Query? Super, to również będzie Twój dodatkowy atut :)
  • Angażujesz się w powierzone zlecenia i bierzesz odpowiedzialność za prezentowane rezultaty

OFERUJEMY:

  • Elastyczna współpraca: pracujesz skąd chcesz i kiedy chcesz w oparciu o rozliczenie godzinowe lub projektowe na podstawie B2B lub umowy zlecenia
  • Możliwość podjęcia stałej współpracy w konkretnym wymiarze (do wspólnego ustalenia)
  • Kontakt i bezpośrednia współpraca na projekcie pod okiem jednego, dedykowanego Eksperta Analityki
Co po wysłaniu zgłoszenia przez Ciebie?
  1. Nasz zespół bardzo uważnie analizuje nadesłane zgłoszenia
  2. Do wybranych osób odezwie się nasz Adrian, Head of Analytics. W ramach wstępnej rozmowy Adrian sprawdzi Twoje doświadczenie, dopyta Cię o warunki współpracy oraz odpowie na Twoje pytania
  3. Jeśli masz case studies, to chętnie się z nimi zapoznamy, jeśli nie masz, to sprawdzimy Twoje umiejętności prostym zadaniem

DOŁĄCZ DO NAS!

Jesteśmy czołową agencją digital w Polsce i strategicznym partnerem w rozwoju – zarówno biznesu naszych Klientów, jak i ludzi, którzy z nami pracują. Skutecznie wspieramy marketerów poprzez łączenie strategii digital marketingowej, zakupu mediów, analityki i technologii. Działamy na światowym poziomie dla takich marek jak m.in. mBank, Vectra, Polpharma, Credit Agricole, Innogy i więcej. Zgarniamy przy tym najważniejsze wyróżnienia branżowe (Effie, MIXX Awards, Golden Arrow, European Performance Marketing Awards, Performance Marketing Diamonds, Efekton Awards, Ekomersy i Aulery). Sukces nam smakuje.

logo mBank logo Vectra logo Polpharma
logo CreditAgricole logo Kratki logo Provident
nagrody

JAK PRACUJEMY "OD KUCHNI"?