Content Writer

GDAŃSK / WARSZAWA / Zdalnie

TWOJE ZADANIA:

  • Zarządzanie projektami contentowymi (nadzór nad realizacją oraz zlecanie zadań zewnętrznym copywriterom)
  • Tworzenie angażujących tekstów do publikacji w internecie dla naszych klientów (głównie branża finansowa i medyczna)
  • Współtworzenie strategii content marketingowych dla Klientów naszej agencji - współpracujemy z polskimi i zagranicznymi markami z różnych branż
  • Analiza i optymalizacja prowadzonych przez Ciebie działań contentowych

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŻELI...

  • Doskonale piszesz - i chętnie nam pokażesz próbki swoich tekstów i kreacji (prosimy, do CV dołącz portfolio :))
  • Co nieco wiesz o SEO i uwzględniałeś to w swoich treściach
  • Posługujesz się narzędziami analitycznymi: Ahrefs, Semstorm, Google Search Console, Google Analytics, KeyWord Planner (będzie to Twój dodatkowy atut)
  • Masz pomysły na strategiczny rozwój treści w witrynach internetowych
  • Rozumiesz potrzeby Klientów
  • Świetnie organizujesz swoje zadania i wykazujesz się inicjatywą, bierzesz odpowiedzialność za rezultaty i nie boisz się rozwiązywać napotykanych problemów
  • Umiesz i lubisz pracować z ludźmi, jesteś nastawiony na budowanie długotrwałych relacji z Klientami oraz na współpracę z zespołem ekspertów z innych działów agencji, m. in. SEO
  • Jesteś dostępny w pełnym wymiarze godzin i chcesz dołączyć do naszego zespołu jako in-house
  • Znasz język angielski na poziomie B2/C1 - mamy również Klientów anglojęzycznych
  • Znasz się na socialach (to będzie Twój dodatkowy atut)
  • Jeśli ukończyłeś polonistykę lub dziennikarstwo - zgarniasz dodatkowe punkty :)

OFERUJEMY:

    • Dołączenie do zespołu Content Marketingu, dla którego pisanie angażujących treści, to prawdziwa pasja, m.in. współtworzyliśmy portal edukacyjny dla przedsiębiorców Cyfrowe Rewolucje (mBank), nagrodzony ZŁOTEM w kategorii „Edukacja” przez jury konkursu Power of Content Marketing oraz wyróżniony w Złotych Spinaczach
    • Rozwój u lidera digital marketingu obsługującego TOP marki polskie i międzynarodowe – dla przykładu to my w digitalu robiliśmy odjazdowy launch pierwszego elektrycznego car-sharingu w Warszawie Innogy Go!, promowaliśmy konta bankowe Credit Agricole razem z Dawidem Podsiadło, a gdy upolowałeś kod rabatowy na zakupy w dobrych sklepach internetowych, to prawdopodobnie był on dostarczony właśnie przez nas i naszych Klientów 😉
    • Stały dostęp do pasjonatów i ekspertów digital marketingu oraz wymianę wiedzy: mamy regularne wewnętrze spotkania („Dzielimy się wiedzą”) oraz platformę z nagranymi szkoleniami wewnętrznymi z różnych obszarów digital marketingu oraz kompetencji miękkich (90% naszych pracowników potwierdza, że członkowie zespołu pomagają sobie nawzajem, wymieniają wiedzę i doświadczenia; dane: ankieta wewnętrzna), współpraca z ekspertami z pozostałych obszarów (m.in. Strategia, SEO, Client Service,SEM & Social, Performance, Analityka, Programmatic, E-mail Marketing);
    • Dobrą i rozwojową atmosferę pracy z zespołem i przełożonym (97% naszych pracowników ceni sobie wiedzę ekspercką przełożonego, jego wsparcie w rozwiązywaniu problemów oraz relacje z nim; 92% naszych pracowników ceni sobie atmosferę u nas; 89% ceni to, że otrzymuje informacje zwrotne od przełożonego i wskazówki do rozwoju; 90% potwierdza, że ma możliwość proponowania własnych rozwiązań i pomysłów w pracy; dane: ankieta wewnętrzna)
    • Jasne zadania, cele i zasady ewaluacji (min. raz w roku spotkanie), możliwość szybkiego awansu zależnego od Twoich wyników w pracy
    • Hybrydowo lub 100% zdalnie. WARSZAWA - Mokotów daleko od Mordoru. Dog-friendly office. GDAŃSK - obok Dworca Głównego, Zieleniak
    • Elastyczne godziny rozpoczęcia: 8-9.30
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności i doświadczenia - umowa B2B, umowa zlecenie lub umowa o pracę
    • Wsparcie w pierwszych miesiącach adaptacji
    • Benefity: 1 godzina w tygodniu na własny rozwój lub czas z bliskimi (w piątki kończymy wcześniej), Dzień Urodzin oraz Dzień dla Rodziny, opieka medyczna (Enel-Med) i/lub Benefit Multisport i/lub dostęp do platformy MyBenefit
    • Przebieg rekrutacji:
    • 1) Analiza aplikacji (nasz zespół bardzo uważnie analizuje nadesłane aplikacje. Sprawdzamy dopasowanie kompetencji, doświadczenia i umiejętności do specyfiki zadań i celów.
    • 2)Wstępna rozmowa telefoniczna z HR o Twoich doświadczeniach i oczekiwaniach.
    • 3)Zadanie rekrutacyjne
    • 4)Rozmowa wideo lub stacjonarna z liderami działu i HR (to także czas dla Ciebie - śmiało pytaj nas o wszystkie ważne dla Ciebie kwestie związane z pracą!
    • 5)Decyzja. Przeanalizujemy otrzymane od Ciebie informacje i poinformujemy Cię o dalszych krokach.
    • 6)Witaj na pokładzie! Po wspólnej decyzji widzimy się w biurze na Twój pierwszy dzień :)

DOŁĄCZ DO NAS!

Jesteśmy czołową agencją digital w Polsce i strategicznym partnerem w rozwoju – zarówno biznesu naszych Klientów, jak i ludzi, którzy z nami pracują. Skutecznie wspieramy marketerów poprzez łączenie strategii digital marketingowej, zakupu mediów, analityki i technologii. Działamy na światowym poziomie, już na ponad 50 rynkach, dla takich marek jak m.in. PLL LOT, Credit Agricole, Provident, Orange i więcej. Zgarniamy przy tym najważniejsze wyróżnienia branżowe (MIXX Awards, Golden Arrow, European Performance Marketing Awards, Efekton Awards, Ekomersy i Aulery). Sukces nam smakuje.

logo LOT logo Creadit Agricole logo Santander
logo Kratki logo Cersanit logo Provident
nagrody

JAK PRACUJEMY "OD KUCHNI"?