Content Marketing Specialist

GDAŃSK / WARSZAWA / Zdalnie

TWOJE ZADANIA:

    • planowanie strategii contentowych SEO i działań wizerunkowych dla Klientów z branż m.in. medycyna i finanse
    • budowanie mapy treści
    • research fraz kluczowych
    • analiza konkurencji
    • badanie efektywności i optymalizacja działań

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŻELI...

    • posiadasz min. rok doświadczenia oraz sukcesy w prowadzeniu projektów SEO lub projektów contentowych i potrafisz nam o nich opowiedzieć
    • masz strategiczne podejście do projektu (planujesz, zarządzasz/realizujesz, optymalizujesz wyniki) oraz myślisz analityczne (wiesz, że analityka jest punktem wyjścia i gwarantem sukcesu każdej strategii)
    • umiesz zrobić zaawansowany research fraz kluczowych oraz szukać popularnych i ciekawych tematów
    • na bieżąco śledzisz informacje o nowych algorytmach
    • potrafisz dopasować merytorykę treści do intencji wyszukiwania
    • wiesz, jak analizować wyniki konkurencji, żeby osiągać lepsze
    • znajome są Ci pojęcia: refreshing treści, content seeding, pillar content
    • nie są Ci obce narzędzia: Ahrefs, Semstorm, Google Analytics, Google Search Console, Google Keyword Planner, Contadu, SurferSEO, Excel
    • potrafisz ocenić tekst pod kątem strukturalnym, językowym i efektywnościowym

OFERUJEMY:

    • dołączenie do zespołu Content Marketingu, dla którego pisanie angażujących treści, to prawdziwa pasja, m.in. współtworzyliśmy portal edukacyjny dla przedsiębiorców Cyfrowe Rewolucje (mBank), nagrodzony Złotem w kategorii „Edukacja” przez jury konkursu Power of Content Marketing oraz wyróżniony w Złotych Spinaczach,
    • autorski program onboardingowy dostosowany do pracy w systemie zdalnym, który pomoże Ci się wdrożyć, poznać współpracowników, sposób organizacji pracy i nasze podejście do digitalu + wsparcie Buddy'ego, który pomoże Ci zaadaptować się do pracy w dziale + wsparcie dedykowanego mentora z obszaru SEO, którzy pomoże Ci np. w analizach fraz, efektywnym korzystaniu z narzędzi czy da feedback odnośnie do gotowych treści
    • jasne zadania, cele i zasady ewaluacji (min. raz w roku spotkanie ewaluacyjne z przełożonym), możliwość awansu w zależności od wyników,
    • będziesz się uczyć od najlepszych w branży, pasjonatów i wielokrotnie nagradzanych ekspertów digital marketingu:
    • mamy na pokładzie zespoły z różnych obszarów digitalu (m.in. Strategia, SEO, SEM & Social, Performance, Analityka, Programmatic, E-mail Marketing) oraz prowadzimy regularne wewnętrzne spotkania, na których dzielimy się wiedzą
    • jesteśmy wśród 3% partnerów Google w Polsce wyróżnionych w 2022 roku statusem Google Partner Premium
    • od lat zgarniamy nagrody branżowe w tym: Effie, MIXX Awards, Golden Arrow, European Performance Marketing Awards, Performance Marketing Diamonds, Efekton Awards, Ekomersy i Aulery
    • praca jest możliwa z biura w GDAŃSKU lub WARSZAWIE w trybie hybrydowym z przewagą pracy zdalnej, rozpatrujemy również współpracę 100% zdalną z dowolnego miejsca w Polsce :) WARSZAWA – biuro Mokotów. Daleko od Mordoru. Dog-friendly office. Blisko zieleni (m.in. Park Dreszera oraz Skwer im. Małkowskich), GDAŃSK - obok Dworca Głównego, Zieleniak,
    • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy: 8-9.30,
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności i doświadczenia /umowa B2B lub umowa o pracę,
    • benefity: 1 godzina w tygodniu na własny rozwój lub czas z bliskimi (w piątki kończymy wcześniej), Dzień Urodzin oraz Dzień dla Rodziny, opieka medyczna (Enel-Med) i/lub Benefit Multisport i/lub dostęp do platformy MyBenefit.
Przebieg rekrutacji:
1) Analiza aplikacji (nasz zespół bardzo uważnie analizuje nadesłane aplikacje. Sprawdzamy dopasowanie kompetencji, doświadczenia i umiejętności do specyfiki zadań i celów.
2) Wstępna rozmowa telefoniczna o Twoich doświadczeniach i oczekiwaniach.
3) Zadanie rekrutacyjne (dostajesz próbkę codziennej pracy u nas a my weryfikujemy jak odnajdziesz się w codziennych zadaniach na tym stanowisku)
4) Rozmowa (wideo lub stacjonarna) z przełożonym oraz zadanie dla Ciebie, tak abyśmy mogli sprawdzić Twoje kompetencje w działaniu (to ważne w tak wymagającej branży). To także czas dla Ciebie - śmiało pytaj nas o wszystkie ważne dla Ciebie kwestie związane z pracą!).
5) Decyzja. Przeanalizujemy otrzymane od Ciebie informacje i poinformujemy Cię o dalszych krokach.
6) Witaj na pokładzie! Po wspólnej decyzji widzimy się w biurze na Twój pierwszy dzień :)

DOŁĄCZ DO NAS!

Jesteśmy czołową agencją digital w Polsce i strategicznym partnerem w rozwoju – zarówno biznesu naszych Klientów, jak i ludzi, którzy z nami pracują. Skutecznie wspieramy marketerów poprzez łączenie strategii digital marketingowej, zakupu mediów, analityki i technologii. Działamy na światowym poziomie dla takich marek jak m.in. mBank, Vectra, Polpharma, Credit Agricole, Innogy i więcej. Zgarniamy przy tym najważniejsze wyróżnienia branżowe (Effie, MIXX Awards, Golden Arrow, European Performance Marketing Awards, Performance Marketing Diamonds, Efekton Awards, Ekomersy i Aulery). Sukces nam smakuje.

logo mBank logo Vectra logo Polpharma
logo CreditAgricole logo Kratki logo Provident
nagrody

JAK PRACUJEMY "OD KUCHNI"?